přístupnosti

• Zvětšení textu

Organizace dne

6.30– 8.30

Ranní hry, spontánní aktivity, jazykové chvilky, smyslové hry

8.30–11.40

Osobní hygiena, cvičení, dopolední svačina (8.50 -9.10), didakticky zacílené činnosti ve skupinách, příprava na pobyt venku, pobyt dětí venku-tematické vycházky do blízkého okolí školy, hry na školní zahradě (v případě deštivého počasí – náhradní činnost)

11.40–12.20

Hygiena, oběd, příprava na odpolední odpočinek

12.20–14.10

Odpolední odpočinek (u st. dětí dobu zkracujeme)

14.10–14.30

Hygiena, odpolední svačina

14.30–17.00

Spontánní hry a aktivity dětí, zájmové činnosti a pohybové aktivity, možnost pokračovat v započatých činnostech probíhajících od rána, v případě pěkného počasí mohou probíhat na zahradě školy

Mateřská škola Mladých

Mladých 158